O nas

Kilka słów o hodowli

Od 2013 r. prowadzimy z pasją domową hodowlę psów rasy Coton de Tulear. W tym czasie wiele się nauczyliśmy, jednak nie poprzestajemy na tym i pragniemy nadal stale się dokształcać, aby zapewnić naszym psom jak najlepsze warunki do życia. Zależy nam na ich szczęściu i zdrowiu, dlatego wykonujemy badania genetyczne oraz używamy wysokiej jakości produktów do pielęgnacji. Jeżdżąc na wystawy w Polsce i za granicą, nasze psy zawsze zdobywają wiele nagród. Dbamy przy tym o to, aby czuły się komfortowo i nie stresowały — ma to być dla nich zabawa. Działamy we wrocławskim oddziale Związku Kynologicznego, gdzie pomagamy przy organizacji wystaw, odbiorach miotów czy przeglądach hodowlanych. Pragniemy, aby szczenięta, które sprzedajemy, trafiały do dobrych ludzi, którzy będą traktować je jak członków rodziny — tak jak my to robimy. Przed zakupem zachęcamy do odwiedzenia nas, a po zakupie do pozostania w kontakcie z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy w sprawach związanych z pielęgnacją psa.

Nasza misja 🐾

Promujemy rasę Coton de Tulear kładąc nacisk, aby nasze psy wpisywały się we wzorzec rasy i były zdrowe. Zależy nam, aby były one szczęśliwe zarówno w naszej hodowli, jak i również u nowych właścicieli. Chcemy, aby nabywcy pozostali z nami w kontakcie po zakupie szczeniaka, abyśmy mogli udzielić im porad dotyczących opieki.

Nasza wizja 🐾

„The Happy Coton” to hodowla, której właściciele chcą stale się dokształcać i podnosić swoje kompetencje, aby zapewnić opiekę swoim psom na jak najwyższym poziomie. Dążą do tego, aby nabywcy postrzegali ją jako rzetelną hodowlę, dbającą o dobrostan zwierząt.